Първия учебен ден за учебната 2025-2026 година в ОУ „Васил Левски“, с Орешене.
Днес започваме пътешествие на знание, нови приятелства и забавления. Нека бъдем любопитни, отговорни и подкрепящи един към друг. Този ден е важен момент в живота на всяко дете и неговото семейство. Ден, изпълнен с голяма емоционалност – децата изпитват вълнение и малко страх, а родителите осъзнават, че техните малчугани вече поемат важни стъпки към самостоятелността.
Поздравителна програма изнесоха група ученици от първи, четвърти и пети класове, под ръководството на г-жа Неделина Димитрова, старши учител в начален етап. Тържествено слово поднесе директора на училището г-жа Петя Цанова. Първия звънец прокънтя в ръцете на ученик от пети клас и всички ученици с трепет се насочиха към класните стаи.





