Тържествено отбелязване с радост и признание.
Учебната година за учащите от групите за задължително предучилищно образование, както и за учениците от първи, втори и трети клас в ОУ “Васил Левски”, село Орешене, приключи с радостни усмивки и празнично настроение. Последният учебен ден беше отбелязан с тържествено събитие, изпълнено с емоции, признание и заслужени награди.
Директорът на училището, г-жа Петя Цанова, изказа сърдечни поздравления към учениците, техните ръководители и родители за усилията, отдадеността и постигнатия напредък през учебната година. Тя сподели вдъхновяващи думи, насърчавайки децата да продължат да се стремят към успехи и да не се отказват пред предизвикателствата.
Особено внимание беше отделено на най-успешните ученици, които постигнаха отлични резултати през годината. Те бяха наградени с грамоти и подаръци, символизиращи признанието за техния труд и постижения. Тези награди мотивираха всички присъстващи да продължат да работят усърдно в своето образование.
Тържеството продължи с игри, музика и забавления, които донесоха радост на децата и техните семейства. Събитието завърши с обещания за още по-добри успехи през следващата учебна година и надежда за нови приключения в света на знанието.
Краят на учебната година беше не само момент за равносметка, но и повод за отпразнуване на постигнатите успехи, нарастващото желание за знания и сплотеността на училищната общност.



