На 22.05.2025 г. се проведе спортен празник за учениците от ОУ „Васил Левски“.  Училищният двор беше изпълнен с деца, които бяха завладени от състезателния  дух. Игри се проведоха както на двора, така и на спортната площадка. Училището се изпълни с весел детски смях  и възторжени викове.

За децата от групите за задължително предучилищно образоучениците и учениците от начален етап бяха организирани от представителите на Фондация СЕД различни щафетни  игри и игри с топка. Активно участваха във всички организирани спортни занимания премина и под ръководството на техните класни ръководители и учители на групите за целодневна организация на учебния ден  

Учениците от прогимназиален етап бяха разделени на две групи. Момчета  от 5 – 7  клас участваха във футболни срещи на спортната площадка на училището под ръководството на г-жа Жени Иванова, учител по физическо възпитание и спорт. Момичетата се включиха в игри с въже, ластик. Беше им забавно и интересно, а техният ентусиазъм зарази и учителите, технитте ръководители, които се включиха в групите.