На 22.05.2025 г. се проведе спортен празник за учениците от ОУ „Васил Левски“. Училищният двор беше изпълнен с деца, които бяха завладени от състезателния дух. Игри се проведоха както на двора, така и на спортната площадка. Училището се изпълни с весел детски смях и възторжени викове.
За децата от групите за задължително предучилищно образоучениците и учениците от начален етап бяха организирани от представителите на Фондация СЕД различни щафетни игри и игри с топка. Активно участваха във всички организирани спортни занимания премина и под ръководството на техните класни ръководители и учители на групите за целодневна организация на учебния ден
Учениците от прогимназиален етап бяха разделени на две групи. Момчета от 5 – 7 клас участваха във футболни срещи на спортната площадка на училището под ръководството на г-жа Жени Иванова, учител по физическо възпитание и спорт. Момичетата се включиха в игри с въже, ластик. Беше им забавно и интересно, а техният ентусиазъм зарази и учителите, технитте ръководители, които се включиха в групите.





