Празненства, награди и заслужени аплодисменти

Учениците от четвърти, пети и шести клас завършиха учебната година с вълнуващи тържества, пълни с музика, творчество и признания. Всеки клас бе подготвил разнообразна програма, в която не липсваха песни, поздравления и артистични изяви, носещи радост и усмивки на присъстващите.

Особено запомнящо се бе изпълнението на учениците от пети клас, които изненадаха всички с драматизация на обичаната приказка „Котаракът в чизми“. Те изпълниха представлението на двора на училището пред родители и учители, които с ентусиазъм аплодираха усилията и таланта на младите актьори. Постановката бе израз на креативността и упоритата работа на децата, които с лекота успяха да пренесат зрителите в магичния свят на приказките.

Директорът на училището, г-жа Петя Цанова, поздрави всички ученици за положеното старание и усилия през изминалата учебна година. В своята реч тя подчерта важността на трудолюбието и ученето като основа за бъдещи успехи.

Специално внимание бе отделено на учениците, участвали в занимания по интереси като „Роботика“ и „Английски език“. Те получиха специални награди и грамоти в знак на признание за техния ентусиазъм и постигнати резултати. Отличниците на училището също бяха почетени – те получиха грамота и книга като символ на техните знания и постоянство.

Тържествата по случай края на учебната година напомниха за значимостта на училището като място не само за образование, но и за развитие на таланти, творчество и общностен дух. Усилията на учениците, учителите и родителите са достойни за похвала, а празненствата в края на годината бяха чудесен начин да се отбележат постигнатите успехи. Сега всички заслужено се отправят към летните си ваканции, изпълнени с нови надежди и вдъхновения.