На 29.05.2026 г. в ОУ „Васил Левски“ беше истински празничен ден – ден, изпълнен с усмивки, вълнение и заслужена гордост от постигнатото през учебната година. Тогава своето успешно обучение завършиха децата от подготвителните групи и учениците от първи до трети клас, които с много старание, постоянство и вдъхновение достигнаха края на още една важна стъпка в своето образование.
Подготвената от тях програма беше тържествена, емоционална и весела. С песни, усмивки и настроение децата и учениците създадоха атмосфера на радост и удовлетворение, с която отбелязаха края на учебната година и предстоящото преминаване в по-горна група и по-горен клас. Празникът се превърна в незабравим момент както за децата, така и за техните учители и родители, които с вълнение споделиха този специален ден.
В края на тържеството всички завършващи бяха поздравени от директора на училището г-жа Петя Цанова, която им пожела здраве, вдъхновение и още много бъдещи успехи. На всеки ученик бяха връчени документи за успешно завършване, а като мил жест всички получиха и лакомства. Отлично представилите се ученици бяха наградени и с интересни книги – заслужено признание за техния труд, упоритост и отлични резултати. Така празникът завърши с много усмивки, положителни емоции и вяра в новите успехи, които предстоят.

















