На 12.12.2024 се състоя конкурс на общинско ниво на тема “Коледна рисунка”, в който взеха участие ученици от начален и прогимназиален етап. Участниците бяха разделени в няколко възрастови групи. Възпитаници на ОУ „ Васил Левски“ се класираха съответно на второ и трето място в тяхната възрастова група. Ръководител и организатор на участвалите ученици е г-жа Миглена Димитрова, старши учител и преподавател по изобразително изкуство. Награда и грамота получиха двама ученици от IV и VII клас:
Марко Георгиев от IV клас се класира на II място
Теменужка Лалева от VII клас се класира на III място


