На 12.12.2024  се състоя конкурс на общинско ниво на тема “Коледна  рисунка”, в който взеха участие  ученици от начален и прогимназиален етап. Участниците бяха разделени в няколко възрастови групи. Възпитаници   на ОУ „ Васил Левски“ се класираха  съответно на  второ и трето място в тяхната  възрастова  група. Ръководител и организатор на участвалите ученици е г-жа Миглена Димитрова, старши учител и преподавател по изобразително изкуство. Награда и грамота получиха  двама ученици от IV  и VII  клас:

 Марко Георгиев от IV клас се класира на II място  

 Теменужка Лалева от  VII клас се класира на III място