На 20.06. 2025 година учениците Тотка, Емили, Ева и Едуард Анатолиев взеха участие във фестивал и базар на народните обичаи и традиции в гр. Ябланица. С изпълнението на две народни песни те спечелиха грамота и медал. Това е чудесно постижение и признание за техния талант и усилия. Поздравления на нашите ученици за техния успех!


