На 6 декември, в присъствието на ученици, и учители, директорът на училището г-жа Цанова тържествено запали Коледните светлини на училището. Коридорите на училището се огласи от коледни песни, смях и ръкопляскания. След весели детски възгласи засияха в разноцветни светлини елхата, светещите фигури и падащата над тях звезда.

